pon...pon...ehehhehehhehehe
kete nk lalu nie !!!hehhehehehe
aq nie awl2 dh mepek dh..ahhahahahhahaha
back 2 main story ehh....ecceh..
ahhahahhahahha.......
mau storymorry bout kikiki...
*shy!!!shy!!!
xdew..sbenarnyeee...huahuahua..........
adeh!!!bila laaa mau mula story nieh...hehehehhehehehehe
oke..oke.....take mud first...!!!!
sebenarnyeee.......nk citer,,td hangout sme ngn *bie tomey!!ehhehehhe
best bangattttt....hehehehhehehe
syg kau laaaa.......ko wt aq happy glew hari nie...ske!!ske!!!
kau bwk aq tgok @Hantu Bonceng ....!!!!BESTTTTTTTTTT.......@
lpas 2 g mkn pizza..yew laaa kn kau duk termimpi2 kn!!!!
aq follow jew kau twu.....hehehehhehe
tp,untung laa!!!!dpt mkn hehehehe.....
cian kaw kn..smpi nk buekkk!!!asyik mkn jew..huhuhuhu
2 laaa...bdn 2 dh laaaa tauff sgt..ehhehehhehehe
opsssss...coe!!!!kikiki
pape pown aq ttp syg kau...hehehehhehe
*jiwg sehhhh!!!!!huaaaaaaa
oppppppp!!!!jappppp...........
haaaa!!!nie...........yummmmm!yummmmm!
mam...pizza....hehhehhehehhe
mukew kau xsbar sehhhh!!!!!hhehehhehehe
opsssssss.........coe lg sekali!!!!!hehhehehhehehe
best mkn td kn!!!kn!!
hehehhehehheheheh
*HAPPY!!!!!
SYG KAU BANGATTTTTT!!!!!!!
hah!!!!nk citer part nie plk...see kn pic tu!tu!...
yg ats 2...ehhehehheheh
ehhhh...cm knl...huhuhuhu
nie owg sy jmpe kt tp pdg 2...tbe2 senyum...so,,snap jew laaaaa pic nyeee!!!!kikikiki
opssss...ahhahahahhah....coe..........
nie tyg aq laaaaa!!!!hehhehehheheheh
cian sme dyer...spnjg kt tgh cuace yg indah nie......
dyer asyik kne pnumbuk . cubit-cubitan dri minh cengeh!!!hahhaah
bukn2...jeles taw2...kikiki
dari aq laaaaa...hahahahhahahahahahha
cian gler!!!!!hohohohoho
coe larling!!!!!!mau mnjew2 jewww...heheehhehhehe
xmau touching2 keyh!!!!!!!hehhehehhehehe
aq syg kau laaaaa....kikikiki
*tp jujur laaaa...stilll windu kau taw2!!!!!hehhehehheeh
wlau lme kn ktew jmpe td...huhuhuhu
tp tetp xpuas taw.....mau lme lg bersma kmu!!!!!!
@winduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........
*tp kn syg....kau segalanye untuk aq taw2....hehehheheheh
tbe2 sdh plak...ehhehhehehhehe
oke laaaa...xmau lme2 lg!!!!!
t berair plak..hehehhehhe
@MISS U NOW!!!!!!!!
weyhhhh...xley bla giler kowt...
ReplyDelete:p weeekkkk....
hua!!!bia arrr..kikiki
ReplyDeletejeles!!!wekkkk..